O mnie

mgr inż. arch.

Izabela
Ziemnicka -
Ucieszyńska

Prowadzę pracownię projektową, która na swoim koncie ma dziesiątki zrealizowanych projektów. Cyklicznie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i targach cały czas pozostając z otwartą na nowości głową. Łączę profesjonalizm, rzetelność i rozsądek z dbałością o jakość, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Jednocześnie zachowując ponadczasowość proponowanych rozwiązań, które nie zestarzeją się po roku, czy dwóch. Znając aktualną ofertę produktową producentów jestem zorientowana w cenach poszczególnych elementów wystroju wnętrza takich jak meble, ceramika czy farby i służę zastosowaniem optymalnych rozwiązań dla określonego przez Klienta budżetu na aranżację wnętrza. Zawsze biorę pod uwagę indywidualne preferencje Klienta od początku do końca realizacji projektu, dopasowując użyte materiały do jego zasobów finansowych. Tym samym praca ze mną to inwestycja w komfort życia a także w wartość nieruchomości.

Moim zadaniem jest również nadzór nad firmami wykonawczymi -sprawdzonymi podwykonawcami tak, aby finalny efekt ich prac zgodny był z założeniami projektowymi.

Mocne strony
  • 01
    profesjonalizm
  • 02
    kompleksowość
  • 03
    oryginalność

01 Profesjonalizm

Najważniejszy w mojej pracy jest MÓJ KLIENT i dlatego wolę przedstawić siebie słowami moich Klientów.

“Atutem Architekt Izabeli jest to, że potrafi słuchać…. Przez co jest w stanie trafnie strzelić w gust klienta.
Nie narzuca swojego zdania – po prostu urzeczywistnia ludzkie marzenia…. I robi to perfekcyjne”.

 

Pani Małgorzata
zadowolona właścicielka 3 -pokojowego mieszkania na Białołęce

02 Kompleksowość

Moim celem jest świadome tworzenie przyjaznej przestrzeni służącej potrzebom użytkowników- innymi słowy- Wnętrze tłem dla jego mieszkańców, idealnie wpisujące się w ich życie codzienne. Magicznym miejscem, które ewoluuje razem ze zmianami jakie w życiu każdego zachodzą…co jakiś czas.

Bardzo cenię sobie kontakt z Klientami i uważam, że kluczem do sukcesu jest słuchanie.

03 Oryginalność

Stworzyć piękne wnętrze to jedno ale stworzyć wnętrza dla ludzi i zgodnie z ich potrzebami to drugie. Do osiągnięcia takiego celu konieczne są rozmowy i spotkania, inaczej projekty będą ładne, ale trudno będzie w nich złapać pierwiastek indywidualności mieszkańca.

W tym wszystkim nie zapominam o sztuce, która doskonale wpisuje się w projektowane przeze mnie wnętrza. Cząstkę siebie w postaci obrazu własnoręcznie namalowanego pozostawiam w większości projektowanych wnętrz.

MOCNE STRONY IZUdesign

Jestem dyplomowanym architektem. Ma to kluczowe znaczenie w pracy przy projektach wielobranżowych. Dzięki mojej wiedzy oraz doświadczeniu rozumiem zasady kształtowania przestrzeni, proporcji i funkcji.
Jestem jednocześnie inżynierem, designerami i artystą- ścisły umysł w ciele artysty, dlatego potrafię rozwiązywać zagadnienia budowlane i problemy techniczne przy zachowaniu piękna i proporcji.

Moim celem jest kreowanie przestrzeni jako miejsca do życia, pracy czy zabawy konkretnego użytkownika.

 

Art – to moja pasja

Współpracuje z