Reklamy , promocje, oferty. Co chwilę coraz nowsze rozwiązania . Od ilości informacja człowiek czuje się zagubiony.
Jak uniknąć sytuacji, w której kupujemy dalej niż widzimy w dobrej wierze – ale tym samym szkodzimy naszej przestrzeni?

Zadaj sobie pytanie – czy na pewno tego potrzebujesz ?

Czy na pewno będziesz z tego korzystać? Co dobrego wyniknie z posiadania danego przedmiot? Czy nie ma nic, czego potrzebuję bardziej, niż tego przedmiotu?

Prześpij się z tematem – czyli daj sobie czas…

Po podjęciu decyzji o konieczności zakupu, daj sobie czas na przemyślenie. Być może z perspektywy czasu okaże się, że rzecz wcale tak Ci się nie podoba, czy nie jest potrzebna. Co więcej – możesz dostrzec coś, co przyda Ci się bardziej. Niemniej – zawsze daj sobie chwilę na zastanowienie.

Skup się na tym, co najczęściej kupujesz na zapas.

Kubki? Wyjmij je na wierzch. Nie chowaj w czeluściach szafek, ustawiaj tak, żeby te, które najbardziej Ci się podobają (czyt. te, które najchętniej kupujesz) były na widoku.

Nie ma potrzeby by kupować kilka razy tego samego, prawda?

Wyrzuć to, z czego nie korzystasz od roku

Przydatną zasadą, której należy przestrzegać, jest pozbycie się wszelkich przedmiotów, których nie używałeś w ciągu ostatniego roku – zapobiegnie to niepotrzebnemu gromadzeniu się ubrań, przyborów kuchennych, przestarzałej elektroniki lub zabawek dla dzieci.  Stare, niepasujące ubrania, stare gazety, rachunki i paragony, torby papierowe i plastikowe oraz zepsute urządzenia to jedne z przykładów najczęściej gromadzonych przedmiotów.

Wyobraź sobie Twoje idealne WNĘTRZE i kieruj się jego obrazem.

Czy Twoje idealne mieszkanie ma niedomykające się przez nadmiar ubrań szafki, wiecznie zagracony blat i  mnóstwo kurzu na półkach, bo nie masz wystarczająco czasu, by je wszystkie regularnie przecierać? A może jest przejrzyste, funkcjonalne i czyste?

Otoczenie, w którym przebywasz, ma ogromny wpływ na Twoje samopoczucie. Pamiętaj, że to Ty decydujesz o tym, jak wygląda.

Zapraszamy do KONTAKTU zapewniam Cię że nasz zespół stworzy taką wizualizację Twojego wnętrza w która nie będzie przytłaczała Twojej osoby
Porządek wokół siebie skutkuje porządkiem w głowie – czyż nie? 😉