Showroom Tikkurila

Świeżutka sprawa bo od niedawna  na mapie ważnych warszawskich miejsc dla architektów pojawił się Showroom Tikkurila. 

Jak sami o sobie piszą -miejsce inspiracji kolorystycznych, w którym zobaczysz realne zastosowanie naszych produktów, najmodniejsze aranżacje w stylu skandynawskim … i nie tylko.  Oprócz ekspozycji, w showroomie znajduje się także multimedialna strefa do pracy dla architektów i ich klientów, kącik zabaw dla dzieci oraz sklep z produktami Tikkurila.

To w ten szaro-bury dzisiejszy jesienny dzień wybrałam się na własnej skórze sprawdzić powyższe.
I oto byłam.

Na wstępie adres to Puławska 366 w Warszawie. Z lekka dozą niepewności podjechała pod wskazane miejsce. Powiem szczerze, że dojazd niby to banalne jest bardzo dobry, szybki i do razu z ulicy widać gdzie;-) o tak.

W środku jeszcze piękniej niż na zewnątrz. Bardzo ładna i przyjemna przestrzeń. Dużo inspiracji kolorystycznych nie tylko dla Klientów ale też dla architektów.

Ciekawe bo jest też fajna strefa dla architektów- wydzielono specjalne miejsce, gdzie można spokojnie usiąść przy stole, projekty wyświetlić na telewizorze, a nawet zrobić kolorowe wydruki.

W wybrane weekendy jest też okazja, by skorzystać z bezpłatnych porad architektów i tu właśnie

  • Piątek, 17 listopada w godzinach 15-19
  • Sobota, 18 listopada w godzinach 10-14

takie porady będą!

Także mama konsultuje sprawy kolorystyczne z architektem a dzieci się bawią- miejsce przyjazne dzieciom; kolorowa strefa zabaw pozwoli pociechom w różnym wieku miło spędzić ten czas. Z pewnością nie będą się nudzić miłośnicy rysowania, fani kreskówek oraz różnego rodzaju gier np. na play station. Pamiętajmy, że dzieci jak gąbka chłoną wszystko co się dookoła nich dziej…fajnie jest pokazać im, że to czym się otaczamy ma bardzo duży wpływ na nasze życie….a już kolory to szczególnie.

W zasadzie jedną przestrzenią z showroomem stanowi sklep gdzie można zakupić produkty i uzyskać kompleksowe info od pracowników. Są mega kompetentni i mili 😉
i jeszcze ciekawostka -mieści się tam sala konferencyjna, którą po uprzednim kontakcie zarezerwować na swoje potrzeby.
Kilka foto moim okiem.

Na koniec można się poczęstować przepyszną krówką 😉

Enjoy 😉