Wielka wymiana książkowa IV edycja

CZEŚĆ!

Akcja organizowane przez Magdalenę Erbel http://savethemagicmoments.pl we współpracy z Dagmarą Sobczak http://socjopatka.pl
Serdecznie zapraszamy Cię do udziału w Wielkiej Wymianie Książkowej organizowanej w ramach Klubu Książki Przeczytaj & Podaj Dalej!
Aż nie możemy w to uwierzyć, że to już IV edycja. Akcja organizowana jest cyklicznie co pół roku (w kwietniu i w październiku), a w każdym kolejnym półroczu przybywa nas coraz więcej. Pragniemy przede wszystkim wymienić się książkami oraz wypromować czytelnictwo.

Z pewnością masz kilka kurzących się na półce książek, które chętnie zamieniłabyś na coś, czego jeszcze nie czytałaś. Ceny książek nie są najniższe, a przecież czytając coś raz, wcale tego nie niszczysz. Czemu więc nie zamienić się książką z kimś innym? Możemy w tym pomóc.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę i setki wspaniałych książek oraz możliwość poznania nowych, ciekawych osób. Zdobędziesz nowe tytuły do biblioteczki, wypromujesz swojego bloga, zyskasz nowych czytelników, a może nowych znajomych. Poniżej poznasz wszystkie szczegóły akcji.

OGÓLNE ZASADY WIELKIEJ WYMIANY KSIĄŻKOWEJ

  • Akcja trwa od 1 do 10 października 2017 r.
  • Udział w akcji może wziąć każdy – nie tylko bloger!
  • Książkami się wymieniamy, nie sprzedajemy!
  • Wymiana odbywa się bezkosztowo – ponosisz jedynie koszty przesyłki.
  • Jako organizatorki nie ponosimy odpowiedzialności za wysyłkę i dostarczanie książek przez uczestników akcji.
  • Zachęcamy do korzystania z alternatyw poczty polskiej (ze względu na koszty) np. paczka w ruchu czy polecony inpost ecommerce. Jeśli zaś chcesz koniecznie skorzystać z PP wyślij proszę paczkę poleconym, tak by nie było wątpliwości, że to uczyniłaś (będziesz mogła podać nr nadania).


Wszystkie książki są w bardzo dobrym stanie!!

pozdr