Projektowanie wnętrz VR

Jestem z pokolenia, które rozwija się razem z dynamicznym rozwojem technologicznym. Pamiętam jakim luksusem było mieć telefon komórkowy i słynne 5-cio sekundówki 😉 Pamiętam tez czasy bez internetu- wyobrażacie sobie to teraz?

Miałam stół kreślarski i kreśliłam projekty na kalkach kreślarskich….jakiś dinozaur ze mnie 😉  dziś technologia pozwala nam zobaczyć najnowszy projekt w technologii 3D. Takie nowe rozwiązania pozwalają na pokazanie Inwestorem ich wnętrza w pełnej okazałości.

Co to jest VR?

Virtual Reality – wirtualna rzeczywistość  to obraz sztucznej rzeczywistość stworzony przy wykorzystaniu technologii informatycznej. Polega na multimedialnym kreowaniu komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń.

Projektowanie wnętrz VR daje wiele  możliwości i usprawnia relację architekta z Klientem. Wizualizacja 3D to innowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy zainteresowani są projektem w wersji Premium.

Doświadczenie z wieloletniej pracy pozwala mi twierdzić, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wejść do swojego mieszkanie przed jego wybudowaniem przez developera 😉

Prezentacja aranżacji z użyciem gogli, pozwala przyjrzeć się istotnym detalom, rozejrzeć się po projektowanej przestrzeni już na wczesnym etapie prac.  Projektowanie w środowisku 3D staje się coraz bardzie popularne i cieszy coraz większym zainteresowaniem.

Jak to działa?

Tworząc koncepcję wnętrza łączymy potrzeby Inwestora z naszym wieloletnim doświadczeniem i widzą. Przedstawiamy ją w środowisku 3D. Jest to ciekawym doświadczeniem zarówno dla projektanta jak i dla Inwestora bo pozwala to na odtworzenie  przy użyciu  gogli VR całości założeń danej koncepcji. Pozwala poczuć się we wnętrzu jak u siebie w domu, z określeniem w pełni oświetlenia, materiałów wykończeniowych i innych.

Gogle VR pozwalają nam na spacer po projektowanej przestrzeni. Można zgłosić na tym etapie swoje uwagi lub zachwycić w pełni 😉 Wirtualny spacer po domu marzeń to jak sądzę dla wszystkich duża atrakcja.

Co myślicie o takiej formie przedstawiania projektu wnętrza?

Nowoczesne rozwiązania technologiczne są Wam bliskie w codziennym życiu?

Czekam na Wasze opinie. KLIK

Dziękuję