DAJEMY CI CZAS to oferta dla Ciebie jeśli cenisz sobie spokój, bezpieczeństwo oraz chcesz realizować swoje plany.

SPECJALNA OFERTA INDYWIDUALNEGO PROJEKTU DLA CIEBIE- SPRAWDŹ!

Nasza współpraca z klientem bazuję na 15 letnim doświadczeniu w branży. Te wszystkie lata pozwoliły nawiązać nam współpracę z zaufanymi wykonawcami co gwarantuje Wam: bezpieczeństwo oraz oszczędność już na początku naszej współpracy. Przez te wszystkie lata pracy oraz stycznością z wykonawcami, oraz producentami gwarantujemy łatwe , spokojne przejście przez etap remontu aż do odebrania kluczy do gotowego mieszkania. Jesteśmy firmą która nie boi się wizyty na budowie! nie zamykamy się przy ekranach laptopów, jesteśmy z Państwem w każdej chwili projektu, gotowi na dręczące Was pytania oraz zagadnienia.
Nasze wieloletnie sprawdzone działania na rynku budowlano remontowym uchronią Cię przed kosztownymi pomyłkami, a Ty będziesz miał czas na spokojne realizowanie swoich prywatnych celów.

TO:

0
% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
0
ZAPROJEKTOWANYCH m2
0
% ZAANGAŻOWANIA

Kiedy projektuję wnętrze chcę zastosować idealne rozwiązania aby mieszkańcy czuli się BEZPIECZNIE

W RAMACH WSPÓŁPRACY OTRZYMUJESZ:

5 koncepcji projektowych układu funkcjonalnego wnętrza

listę zakupów

szczegóły wykonawcze

pełną dokumentację techniczną

kosztorys

wizualizacje 3D (z możliwością trzykrotnego wprowadzenia poprawek)

2 wizyty na budowie podczas remontu

szczegółowy harmonogram prac ekipy remontowej

dużo wolnego czasu na realizacje swoich planów

ETAPY NASZEJ WSPÓŁPRACY

1.SPOTKANIE ZERO- poznanie potrzeb Klienta (wywiad + ankieta)
2.PIERWSZE SPOTKANIE - tu omawiamy sposób realizacji projektu od startu do zamieszkania w Waszym mieszkaniu uwzględniając potrzeby wszystkich domowników wraz z ich zainteresowaniami.
3.WIZYTA NA BUDOWIE - pomiary, uwagi techniczne, rozwiązania funkcjonalności m2
4.KONCEPCJA (spotkanie w biurze) ustalenie planu mieszkania, wyburzenie ścian, zmiany w instalacjach wod-kan jak oraz elektrycznych
5.MOODBOARD- w tym momencie otrzymujesz swój IZUbox gdzie będziecie odbierali aktualne propozycje koncepcji swojego mieszkania, poszczególnych pomieszczeń oraz nanosili swoje sugestie.
6.WIZUALIZACJE- :obrazek" pokazujący jak będzie wyglądało Wasze wnętrze pokazując kolory, materiały, rozkład światła
7.WYBÓR MATERIAŁÓW- (spotkanie w biurze) przedstawiam Wam fizycznie propozycje materiałów użytych do wykończenia mieszkania- podłogi drewniane, wzornik kolorów, próbki kafli, fronty meblowe,
8.RYSUNKI TECHNICZNE- niezbędny element dla każdego wykonawcy aby mógł zrealizować projekt bez chaosu i nerwów.

9.KOSZTORYS I LISTA ZAKUPÓW- wyszczególnione wszystkie elementy wnętrza
10.NADZÓR-
Jesteśmy z Tobą od początku do końca realizacji i wspólnie spełniamy Twoje marzenia. ?

TYLKO W TEJ OFERCIE TRZY BONUSY

10% RABATU NA DRZWI

10% RABATU NA PODŁOGĘ

10% RABATU NA MEBLE

CENA PROJEKTU TO TYLKO :

DO KOŃCA OFERTY ZOSTAŁO

“Atutem Architekt Izabeli jest to, że potrafi słuchać…. Przez co jest w stanie trafnie strzelić w gust klienta. Nie narzuca swojego zdania – po prostu urzeczywistnia ludzkie marzenia…. I robi to perfekcyjne”.
Pani Małgorzata
właścicielka 3 -pokojowego mieszkania na Białołęce

Swoją ofertę możesz rozszerzyć o NADZÓR AUTORSKI

Niezbędna pomoc przy zakupach w salonach wyposażenia wnętrz możliwość konsultacji poprzez e-mail lub telefonicznie w czasie realizacji inwestycji zakup wszelkich materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych wcześniej wybranych przez inwestora nadzór nad ekipą wykonawczą pod względem terminowości wykonywania prac oraz zgodności jej wykonania z projektem.

KOLEJNY BONUS

jeśli zdecydujesz się na opcje z nadzorem autorskim

50 % RABATU NA OBRAZ

Właścicielka biura projektowego prowadzi własną Pracownię Artystyczną. Obok wystaw indywidualnych i zbiorowych Jej prace pojawiają się także przy okazji wielu wydarzeń kulturalnych, jak targi i festiwale sztuki. Artystka współpracuje z galeriami sztuki, podejmuje współpracę z projektantami wnętrz oraz pracowniami architektonicznymi. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych m.in. w Wielkiej Brytanii. Umysł ścisły praskiego rzemieślnika w ciele artysty.. Tworzenie wnętrz, w których brakowało wisienki na torcie obudziło pokłady artyzmu. Sztuka we wnętrzu- spersonalizowana, dobrana do całości, zgodna z koncepcją lub totalnie od niej odbiegająca. Ma być wyjątkowo. Ostatnio jej prace można było oglądać na Targach Rzemieślnicza Strona Wisły. Iza chce być u ludzi. Jak mówi sama artystka: "Obrazy mają budzić emocje i uczucia". Prace artystki charakteryzują się wrażeniowością, wyrazistymi kolorami. Artystka przekazuje siebie. Bez wcześniejszego projektowania, czuję co ma być na płótnie. Kilka wystaw indywidualnych oraz zbiorowych.

Kupiłeś/remontujesz  mieszkanie potrzebujesz konsultacji , mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

tel 501 957 127