Jestem architektem i od wielu lat zajmuję się projektowaniem wnętrz. Praca ciekawa, zmienna i ucząca ciągle czegoś nowego ;-). Jestem z natury osobą ostrożną jeśli chodzi o podejście do nowości- lubię ale muszę najpierw obejrzeć, powąchać, polizać ;-). Niedawno zgodziłam się przetestować produkt  firmy Stanley-dalmierz laserowy Smart Measure Pro . Podeszłam do tego z wielkim entuzjazmem w pierwszej chwili…”o tak, super, ale fajne”…i oczywiście położyłam na półkę…jak to ja. Milion innych rzeczy do zrobienia…a to coś nowego, trzeba na spokojnie się zaznajomić…na razie nie mam czasu.

Po jakimś czasie podjęłam próbę zaprzyjaźnienia się z urządzeniem 😉

Przyznam,  że wygląd urządzenia miło mnie zaskoczył- małe, poręczne, ładne i proste w montażu do telefonu. Od razu wrażeniowo wiadomo jak je założyć.

Można włożyć do kieszeni..brakuje tylko jakiegoś ładnego etui.

Założone na telefon wygląda oto tak 😉

Kolejna faza to instalacja aplikacji w telefonie, za pomocą której przez Bluetooth mogę działać.

Muszę przyznać, że było pomocne w realizacji pewnych moich zadań wymagających pomiarów. Specyfika mojej pracy nie do końca pozwala mi poświęcić na budowie tyle czasu ile bym chciała aby wszystko zmierzyć. A przy pomocy urządzania Stanley zrobiłam sobie zdjęcia potrzebnych mi przestrzeni ….mogłam zająć się rozmowami na miejscu a spokojnie w zaciszu domowym na zdjęciu i przy pomocy Smart Measure Pro dokonałam potrzebnych mi pomiarów. Nie musiałam rozwijać miarki tradycyjnej, skakać po drabinie….kluczowe- czyli nie bardzo się pobrudziłam na budowie co jest zmorą codzienności oraz mogłam założyć spódnicą bez stresu wchodzenia w niej na drabinę. 😉 I co najlepsze…mogłam do tego wrócić gdy coś było dla mnie nie jasne…i nie miałam stresu, że nie zdjęłam w rzeczywistości jakiegoś wymiaru- bo mam wszystko w moim, telefonie.

W sumie wszystkie funkcje urządzenia były przydatne w mojej pracy. Nie poświęciłam dużo czasu aby zapoznać się z instrukcją obsługi, która dostępna jest w PDF w aplikacji Stanley Smart Measure Pro.

Podsumowując w kilku słowach: jeśli chcesz ładnie i czysto wyglądać na budowie także w krótkiej spódnicy..i na poważnie- nieć możliwość powrotu do mierzonych przestrzeni bez konieczności ich odwiedzania life polecam. Pomoże Ci dalmierz laserowy Bluetooth Stanley Smart Measure Pro 137 m.